Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Еміне Джапарова: Україна та ООН посилюють співпрацю з метою реагування на злочини сексуального насильства, вчинених російськими окупантами в Україні.

26 квітня 2022 року на полях 76-ї сесії ГА ООН у Нью-Йорку перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч із Заступницею Генерального секретаря ООН – Спеціальною представницею з питань запобігання сексуальному насильству в конфліктах Прамілою Паттен.

В ході бесіди сторони обговорили шляхи посилення співпраці між ООН та Урядом України з метою надання необхідної допомоги жертвам та забезпечення належного реагування з метою невідворотності притягнення до відповідальності усіх причетних до  скоєння злочинів сексуального насильства, вчинених російськими окупантами в Україні. 

Праміла Паттен підтвердила свою налаштованість відвідати Україну найближчим часом з метою обговорення з керівництвом відповідних міністерств та відомств України практичних кроків реалізації співпраці в зазначеній сфері. Правосуддя для усіх російських окупантів буде невідворотним.