Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Єдина система надання правової допомоги для всіх областей (первинна та вторинна правова допомога)

Як отримати правову допомогу від держави дистанційно?

             На період карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги.

             Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надається дистанційно, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

              Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/ ).

              Щоб отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань:

Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству»

               Потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав у Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству»  https://t.me/Non_Violence_Bot

           Роз’яснення надають юристи системи БПД, які спеціалізуються в сфері сімейних відносин.

           Отримати відповідь юристів можна у робочий час – з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, у п’ятницю – з 09.00 до 16.45.

           Зайти на Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» можна також з чат-боту #ДійПротиНасильства https://t.me/police_helpbot, який запустило в Телеграм Міністерство внутрішніх справ спільно з Харківським університетом внутрішніх справ і Національною поліцією України.

Принагідно інформуємо, що держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги. 

Для отримання такої допомоги телефонуйте за номером Єдиного контакт-центру 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звертайтесь особисто до найближчих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги.

З інформацією про адреси відповідних центрів чи бюро, а також види і порядок отримання безоплатної правової допомоги можна ознайомитись на вебсайті системи безоплатної правової допомоги legalaid.gov.ua.